3 סיבות מדוע מארז מתנה לתינוק/ת זו המתנה הכי נהדרת עבור הורים חדשים

מארז המתנה מותאם אישית

אם אתם צריכים לקנות עבור חברים/קרובי משפחה/עמיתים לעבודה מתנה להולדת התינוק ולפעמים אין לכם כל כך מושג מה האמא אוהבת ומה טעמה האישי.
מארזי המתנה נותנים מענה לצורך הזה משום שהם מותאמים אישית בקלות. האפשרויות הן מרובות, כאשר מדובר בבחירת מארז, הם באים בכל הגדלים, הם מכילים מגוון מוצרים ומציעים אפשרויות רבות ושונות של כל טוב בפנים.
הורים חדשים יתרגשו מאוד עם קבלת המארז המכיל בתוכו שפע של מתנות שונות .

למה לקנות מתנה אחת, כאשר אתם יכולים לקנות כמה?

אחד הדברים היפים ביותר במארז מתנה הוא שלמרות שמבחינה טכנית מדובר במתנה אחת, זה הרבה יותר מזה, כי יש כל כך הרבה פריטים מגוונים בפנים. כשאני מחפשת מתנות לחברים, משפחה או אפילו לאירועים מיוחדים קשה לי לפעמים להיסגר על מתנה אחת ואני מוצאת את עצמי מסתובבת סחור סחור. לפעמים מתנה אחת יכול להיות יקרה מדי וכזו שאינה קולעת לטעמם של ההורים ובכך סתם נטרטר אותם בהחזרות מוצרים. מה שיפה במארזים הוא שהם מספקים לנו תחושת רוגע , כי אנו יודעים שבין כל הפריטים בפנים תמיד יהיו פריטים שההורים בהחלט יאהבו להשתמש בהם. אני תמיד דבקה על המוטו הזה כשאני מוצאת את עצמי נאבקת על ההחלטה על קניית מתנה "כאשר יש ספק, תקני מארז מתנה".

קופסאת המארז פריט שימושי ביותר

מניסיוני האישי בתור אמא לשני ילדים , הדבר הנוסף שאני אוהב לקבל ביחד עם  המארזים  הוא לא רק את התכולה היפהפייה אלא גם קופסת המארז עצמו. הקופסאות מגיעות במגוון ווריאציות אם הן ארגזי עץ, קופסאות קרטון קשיחות, קלועות וכו'… מה שכן, הן לא זולות. קופסאת המארז היא מתנה בפני עצמה כי היא משרתת אותנו בכל כך הרבה אפשרויות איחסון ועיצוב בבית ובכך אנו משמישים אותה מחדש לפי טעמנו. בייחוד עבור הורים טריים, הקופסא יכולה לשמש אותם לאיחסון חיתולים, טטרות, שמיכות, בגדים ואפילו צעצועים ובכך לשמור על אסתטיקה ואירגון חדר התינוק/ת.